Apie mus

UAB „Džaiva“ – tai įmonė, apjungianti vėdinimo sistemos valymo patirtį su inžinerinėmis bendrojo ir vietinio vėdinimo ir oro kondicionavimo žiniomis.

Mūsų įmonė teikia profesionalias paslaugas, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų valymo paslaugas nuo įvairių nuosėdų. Valymas vyksta klientui patogiu laiku, naktimis ir savaitgaliais. Į atliekamų darbų sąrašą įeina:

  • vėdinimo sistemų valymas nuo dulkių, riebalų ir suodžių;

  • vėdinimo kanalų (ortakių) fotodiagnostika;

  • apžiūros liukų (pravalų) įrengimas;

Atliekame kokybišką vėdinimo ir oro kondicionavimo valymą administraciniuose ir prekybos centruose, restoranuose, baruose, maisto gamybos ir pramonės objektuose.​Bendrovės darbuotojai dirba Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Mieli Lietuvos žmonės

2022 metų vasario 24 dieną Rusijos armija pradėjo įsiveržimą į Ukrainą. Europietiškos šalies (Rusijos Federacijos) lyderis pradėjo karinę intervenciją į nepriklausomą šalį be jokios priežasties ir to negalima ignoruoti.
Mes prašome jūsų nelikti abejingais ir palaikyti Ukrainą bet kokias įmanomais būdais (per socialinius tinklus, einant į protestus...). Mes turime sustabdyti šią beprasmę invaziją ir padaryti pasaulį gera vieta gyvenimui. Jūs galite palaikyti Ukrainą čia
https://stipruskartu.lt/
Šlovė Ukrainai! Слава Україні!

Дорогие жители Литвы

24 февраля 2022 года российская армия начала вторжение в Украину. Руководитель европейской страны (Российской Федерации) начал атаку без всякой причины, и это нельзя игнорировать.
Мы просим Вас не оставаться равнодушными и поддерживать Украину всеми возможными способами (через социальные сети, акции протеста...). Мы должны остоновить это безсмысленное вторжение и сделать мир хорошим местом для жизни. Поддержать Украину можно здесь https://stipruskartu.lt/
Слава Україні!

Esame pasiruošę išspręsti jūsų problemą!