Kaip atrodo ventiliacijos valymas restoranuose? 2 dalis
Čia yra antra dalis apie ventiliacijos valymą restoranuose.
VENTILIACIJOS VALYMAS RESTORANUOSE
Pavel Murashov
2/16/20222 min read
Visus sveikiname su Vasario 16-ąja - Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šia proga straipsnis išeina ne sekmadienį kaip visada, bet trečiadienį. Kalbėsime apie ventiliacijos valymą restoranuose. Jei neskaitėte, paskaitykite pirmąją dalį.
Šiuo metu Lietuvoje vis daugiau restoranų, kavinių (ir kitų viešojo maitinimo įstaigų) vadovų ir savininkų supranta, kad vėdinimo sistemų (ortakių, gartaukis, šašlykinių) valymas yra būtinas ir naudingas dalykas. Ir ne tik todėl, kad šią tvarką reglamentuoja įstatymai, o priešgaisrinis inspektorius gali nesunkiai duoti nurodymą stabdyti virtuvės darbą (o kiekviena prastovos minutė yra pinigų švaistymas!). Bet ir todėl, kad neišvalę ventiliacijos galite susidurti su didelėmis problemomis, o svarbiausia – gaisro pavojumi!
Ar jau seniai buvote susimąstę apie kokybišką ortakių (gartraukių ir kt.) ir vėdinimo įrangos (ventiliatorių) valymu nuo riebalų ir nešvarumų? Jei seniai, tada galimai turite kažką panašaus:
Visos nuotraukos darytos paskutiniuose mūsų valytuose restoranuose, baruose ir kavinėse
Jei esate lyderis, galvojantis apie rytojų, rekomenduojame susisiekti su mumis, ir meistras galės atlikti ventiliacijos sistemos būklės apžiūrą padarant fotografijas. Ši visiškai nemokama procedūra leis tiksliai suprasti, kas vyksta jūsų ventiliacijos sistemoje.
Remdamiesi vaizdo apžiūros rezultatais, parengsime Jums skirtą pasiūlymą dėl ventiliacijos sistemų valymo. Galutiniame rezultate gausite nuo riebalų ir kitų atliekų išvalytą ventiliacijos sistemą:
Ventiliacijos sistema buvo išvalyta nuo riebalų ir kitų atliekų. Tiesiog palyginkite su aukščiau pateiktomis nuotraukomis.
Savalaikis vėdinimo sistemų valymas nuo riebalų padės vienu metu išspręsti daugybę problemų:
• Žymiai sumažinti gaisro pavojų ventiliacijos sistemoje. Deja, daugelis pamiršta, kad būtent viešojo maitinimo įstaigose ventiliacijos sistemos yra ypač pavojingos gaisro atveju. Pagal statistiką, gaisro priežastimi dažnai tampa laiku neišvalyta ventiliacijos sistema ir gartraukiai virš visokių paviršių. Plačiau apie tai mūsų straipsnyje apie gaisrą dėl ventiliacijos nevalymo;
• Prailginkite vėdinimo įrangos eksploatavimo laiką. Kai oro kanalai yra užteršti, įranga pradeda susidėvėti. Pavyzdžiui, ventiliatorių mentės gali išsibalansuoti dėl riebalų. To rezultatas - gedimas ir brangus remontas ar ventiliatoriaus keitimas.
• Sumažinkite energijos sąnaudas ir filtrų keitimo dažnumą (pinigų ekonomija!)
Kaip dažnai reikia valyti ventiliacijos sistemą?
Mes rekomenduojame valyti ventiliacijos sistemą maksimaliai kas tris mėnesius, nes per tą laiką atsiranda pakankamai teršalų, kurie gali kelti problemas. O jei jūs to dar nepadarėte, ar viršijate šį laiką, tai kuo greičiau susisiekite su mumis ir viską aptarsime iki mažiausių detalių!
Griežtai draudžiama UAB Džaiva paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti UAB Džaiva kaip šaltinį.
©2021-2024 UAB "Džaiva". Visos teisės saugomos